Вчитель-логопед Невінчана О. Г.

дамарканек
  • Невінчана Оксана Григорівна
  • Освіта: вища
  • Посада: вчитель-логопед
  • Стаж: 7 років
  • Кваліфікаційна категорія: "спеціаліст"

Головним завданням діяльності вчителя-логопеда є планування і здійснення навчально-корекційної роботи з вихованцями логопедичної групи , які мають недоліки мовленнєвого розвитку.
Під час виховання дітей із ЗНМ вчитель-логопед, педагоги спеціалісти, вихователі розв'язують завдання, що визначені БП "Я у Світі", програмою розвитку дітей старшого дошкільного віку "Впевнений старт" у напрямках розумового, фізичного та естетичного розвитку дітей. Але основним завданням є корекція мовного розладу та розвиток аспектів мовлення.

Основні  структурні компоненти професійної діяльності вчителя-логопеда

•  Діагностична діяльність (вивчення анамнезу, історії розвитку, причин порушень у дитини, бесіда з батьками, спостереження за дитиною, обстеження мовлення).
  •  Складнання індивідууальних корекційно-компенсаторних планів роботи з кожною дитиною
  •  Визначення доцільних форм взаємодії з дтитиною, видів корекційно-розвивальної роботи.
  •  Корекційна робота з виправлення порушень усного та писемного мовлення.
  •  Надання порад, консультацій батькам, педагогам, залучення родини до активної практичної співпраці.
  •  Співпраця із практичним психологом, соціальним педагогом, вихователем, учителем щодо корегування педагогічного , корекційного процесу, пошуку шляхів його вдосконалення.
  •  Співпраця з медичним персоналом закладу та поліклініки.
  •  Аналіз результативності роботи, визначення динаміки розвитку дитини, ведення документації та складання звітів.
  •  Участь у різних заходах методичної роботи, самоосвіта.
  •  Пропаганда логопедичних знань, взаємодія з громадськістю.

Ви тут: Головна Вчитель-логопед Невінчана О. Г.