Музкерівник Фартушна О.О.

анакокс14
  • Фартушна Оксана Олександрівна
  • Освіта: середньо - спеціальна
  • Посада: музкерівник ДНЗ №1 "Світанок"
  • Cтаж: 22 роки
  • Кваліфікаційна категорія:  "спеціаліст"

У своїй роботі музичний керівник керується:

• Дошкільною педагогікою, психологією, віковою фізіологією, анатомією.
  • Методикою музичного виховання дошкільнят.
  • Санітарією та гігієною.
  • Індивідуальними особливостями розвитку особистості дітей, музичного сприйняття, емоцій, моторики і музичних можливостей дітей дошкільного віку.
  • Музичними творами дитячого репертуару.
  • Правилами та нормами охорони праці, техніки безпеки і протипожежного захисту.
  • Порядком надання першої медичної допомоги.
  • Порядком дій в екстремальних ситуаціях.

Музичний керівник:

• Здійснює музичне виховання і естетичний розвиток вихованців відповідно до програми виховання і навчання в дошкільному навчальному закладі.
  • Працює за графіком і планом, погодженим із старшим вихователем та керівником ДНЗ.
  • Організовує та проводить музичні заняття, дитячі свята, літературно-музичні ранки, вечори дозвілля відповідно до графіка.
  • Веде індивідуальну роботу з дітьми, виявляє музично обдарованих дітей, проводить індивідуальну роботу з ними в групі.
  • Бере участь в організації ранкової гімнастики, фізкультурних занять, спортивного дозвілля та розваг.
  • Бере участь в організації ігрової діяльності дітей у 2-ій половині дня, проводить музично-дидактичні ігри зі співом, театралізовані ігри, музично-ритмічні ігри.
  • Бере участь у підготовці педагогічних рад, методичних об'єднань, готує звіти щодо виконання планів своєї роботи, повідомлення з досвіду роботи.
  • Впроваджує в практику роботи з дітьми передовий досвід.
  • Консультує батьків і вихователів з питань музичного виховання дітей в сім'ї.
  • 2-3 рази на рік проводить рівневу оцінку музичного розвитку кожної дитини, використовуючи діагностичну методику на свій вибір.

Ви тут: Головна Музкерівник Фартушна О.О.