Пом. вихователя Бачинська Г.І.

оканавия
  • Бачинська Галина Іванівна
  • Освіта: середньо-спеціальна
  • Посада: помічник вихователя ДНЗ №1 "Світанок"
  • Cтаж: 21 рік

У своїй роботі помічник вихователя керується:

• Основним положенням Конвенції про права дитини, законодавством України про освіту та іншими законодавчими і нормативно – правовими актами з питань організації життєдіяльності дітей.
  • Правилами догляду за дітьми раннього віку.
  • Правилами санітарії та гігієни.
  • Санітарно – гігієнічні вимогами утримання дошкільних навчальних закладів.
  • Правилами та нормами безпеки життєдіяльності дітей.
  • Основами педагогіки, психології.
  • Віковими анатомо – фізіологічними, психічними особливостями розвитку дітей дошкільного віку, основами гігієни і дієтології дітей, вимогами до організації сну, харчування дітей, правилами долікарської допомоги.
  • Літературними творами для дітей раннього віку.
  • Виховними функціями і можливостями використання дитячих меблів, посуду та іграшок.
  • Засобами та формами організації розвивальної діяльності, дозвілля дітей, виховні роботи з ними формування їхньої загальної культури, зокрема етичних навичок.
  • Правилами поведінки в екстремальних ситуаціях.
  • Основами етики, етикету, екологічної освіти.

Помічник вихователя:

• Бере участь в організації життєдіяльності дітей з урахуванням їхніх вікових та індивідуальних особливостей, сучасних тенденцій в оновленні змісту дошкільної освіти й освітніх технологій, побажань батьків, специфіки та можливостей дошкільного закладу.
  • Забезпечує гігієнічний догляд за дітьми.
  • Забезпечує охорону життя і здоров'я дітей в дошкільному закладі.
  • Сприяє формуванню у дітей навичок гігієни та побутового самообслуговування.
  • Під керівництвом вихователя та разом з медичним працівником забезпечує збереження і зміцнення здоров'я дітей; бере участь у проведенні оздоровчо – профілактичних заходів, загартування дітей.
  • Дотримується установленого розпорядку дня в групі.
  • Бере участь в організації харчування дітей: доставляє їжу з харчоблоку до групи у промаркованих, закритих кришками відрах і каструлях; сервірує столи; роздає їжу; прибирає зі столів; миє та просушує посуд відповідно до вимог нормативно – правових актів.
  • До сервірування столів, прибирання зі столів залучає чергових дітей. Надає їм практичну допомогу, використовуючи при цьому різні методи та прийоми.
  • За необхідністю догодовує дітей.
  • Допомагає вихователю під час одягання, роздягання, умивання дітей, підготовці до денного сну.
  • Виводить на прогулянку дітей, які одяглися останніми.

Ви тут: Головна Пом. вихователя Бачинська Г.І.