Театр дерев'яної іграшки

21.05.2019 року вихователь гупи "Пізнайки" Кекіль Є.О. провела з дітьми  розвагу театр дерев'яної іграшки "Ріпка", з метою формування вміння дітей емоційно сприймати зміст казки, запам’ятовувати дійових осіб, послідовність дій, відповідати на запитання за змістом, запам’ятовувати пісеньки й текст, інтонаційно передавати та відтворювати його під час творчих завдань, заохочувати до спілкування за темою казки; розвитку дрібної моторики пальців рук, творчої уяви, пам’яті, логічного, монологічного, діалогічного та зв’язного мовлення, формування мовленнєвої компетенції. Закріплення вміння дітей грати дерев'яним, настільним театром,, виконувати певні дії за змістом твору під час розігрування. Виховування позитивних емоцій, почуття дружби, взаємодопомоги, любові до казки, сприйняття соціалізації дитини в процесі набуття моральних рис, характеру.

репка2

репка1