Протягом 2018/2019 навчального року вихователі Сквирського ДНЗ № 1 "Світанок"  Бусол Л.П., Ринтюк С.В., Кисла О.В., Онищук Н.П., Чернега Н.С., вчитель-логопед Невінчана О.Г.,  впроваджуючи оновлену програму "Впевнений старт" дають  важливий старт кожній дитині до повноцінного життя у сучасному суспільстві та вступу до школи згідно концепції «Нова українська школа».

Мета програми - спрямована на збагачення досвіду взаємодії дитини старшого дошкільного віку з соціальним та природним оточенням через організацію специфічно дитячих видів діяльності, які формують відповідні життєві компетентності та якості психологічної зрілості. Організація якісного проживання дитинства.

програма3

програма2

програма4

програма5