Великоднє свято

Великдень – це свято, коли вся сім’я збирається разом та вітає один одного. Так і в нашому садочку об’єдналась та веселилась велика й дружня родина.
 Напередодні великого християнського свята у ДНЗ «Світанок» відбулася розвага «Великоднє свято». Діти ознайомилися з народними традиціями та обрядами українського народу, пов’язаними з Паскою та Вербною неділею.

Захід пройшов в урочистій атмосфері, діти та їх наставники були одягнені в українські вишиванки. Різнобарвні яєчка та писанки, різні конкурси і змагання, чия історія іде ще в стародавність, веселий дитячий сміх та аплодисменти юним артистам – всього було вдосталь у актовому залі дитсадка.

Емоційно та виразно вихованці усіх вікових груп  розповідали вірші. Особливо дошкільнятам сподобалось грати у народні ігри з різнобарвними писанками, під час яких виконували маленькі творчі завдання, розвивали спритність, швидкість, увагу та бажання перемогти.

Дітлахи не лише дізналися багато про це весняне свято, але й брали участь у музичних танцювальних композиціях, співали пісні до Великодня.

Підготували та провели розвагу музичний керівник Костюк Н.М. та вихователі груп Кекіль Є.О., Бусол Л.П., Ринтюк С.В., Луценко О.А.

вклд1

вклд5