Парад талантів вихованців логопедичної групи

Впроваджуючи освітню програму «Впевнений старт», 12.04.2019 року у логопедичній групі «Чорнобривчики» діти разом з батьками та вихователями Чернегою Н.С., Ринтюк С.В. підготували та провели «Парад талантів».

Діти охоче продемонстрували свої таланти, досягнення, те чим вони люблять займатися. Дівчатка показали як вони вміють співати, танцювати, малювати, виготовляти з різних матеріалів одяг для ляльок. А хлопчики – вміння займатися спортом

Це був справжній парад зірок. Малюнки та аплікації, вироби з паперу та тканини, різноманіття барв та художніх стилів наочно підтвердили різноплановість творчих здобутків вихованців.

Під час заходу кожна дитина відчувала себе зіркою, бо усі вони талановиті.

Завершився парад талантів колом вражень.

нан5

нан4

нан2

нан3