ЗДО СВІТАНОК зустрічає весну!

... Оригінальний текст на сайті http://v-dalnik.od.ua/    Нарешті прийшла довгоочікувана весна.  Принесла з собою яскраве сонечко, тепло та спів пташок.

     І в наш садок завітала весна.  А разом із нею прийшло чарівне весняне свято. Це свято найчарівнішої половини людства – свято жінок.

   Діти дуже старанно готувалися до цього свята: готували концертну програму, підбирали костюми, а саме головне – готували подарунки, які робили своїми руками. Це були і святкові листівки, букети квітів та намальовані портрети мам. Була створена виставка дитячих робіт „Мама ніжна, мама мила ”

     І ось настав день виступу. Діти гарно читали вірші про свою рідненьку матусю та бабусю, співали пісні про весну, танцювали запальні танці, грали веселі ігри, в яких активну участь приймали батьки. Діти дуже старалися сподобатися своїм батькам. А в кінці свята малюки дарували подарунки своїм мамам та бабусям.

vesna1

vesna7

vesna6

vesna5

vesna4

vesna3

vesna2

... Оригінальний текст на сайті http://v-dalnik.od.ua/ ... Оригінальний текст на сайті http://v-dalnik.

Вітаємо, Вас!

Ви тут: Головна Using Joomla! Using Extensions Components Content Component Article Categories ЗДО СВІТАНОК зустрічає весну!