Новітні та інтерактивні технології навчання дітей дошкільного віку

20.02.2019 року вихователь логопедичної групи Сквирського ДНЗ № 1 "Світанок" Ринтюк С.В. провела консультацію для вихователів на тему: " Новітні та інтерактивні технології навчання дітей дошкільного віку"

Світлана Володимирівна звернула увагу педагогів на те . що головна риса інтерактивного навчання – використання власного досвіду дітьми під час розв’язання проблемних питань. Організація інтерактивного навчання передбачає використання дидактичних і рольових   ігор,   моделювання   життєвих   ситуацій, створення проблемної ситуації.

newteh

Ви тут: Головна Using Joomla! Using Extensions Components Content Component Article Categories Новітні та інтерактивні технології навчання дітей дошкільного віку