МІСТО ЧАРІВНИКІВ

Вихованці логопедичної групи Сквирського закладу дошкільної освіти №1 «Світанок» разом з вихователам Чернегою Н.С. перетворили приміщення власної групи на місто своєї мрії, облаштували осередки своєї професійної діяльності: магазин, кав’ярню, лікарню, дитячий садок, школу, кінотеатр. Діти залюбки прикрашали місто квітами, кольоровими кульками, смайликами; гралися у сюжетно-рольові ігри згідно обраним професіям.
Створили власну пекарню, перетворилися на пекарів, виробляли та випікали печиво для мешканців та гостей міста.
Діти, створюючи місто Чарівників, брали участь в організованих формах групового навчання, самовизначалися в різних видах активності, діяли одноосібно і в командах, а вихователі вчили їх співпереживати, включатися, реагувати, запитувати, підтримувати пропозиції однолітків та відстоювати свою особисту позицію.

watermarked-ен8

watermarked-хд-ж6

watermarked-ь76оґлд52

watermarked-т6он3