Виставка сімейної творчості

  В нашому дитячому садочку «Світанок» поряд з традиційними формами взаємодії з батьками (збори, бесіди, наочна інформація, свята) вже кілька років організовуються виставки сімейної творчості. Але якщо раніше це були виставки осінніх поробок, організованих у Дні відкритих дверей, то тепер щомісяця ми організовуємо тематичні виставки, причому, не завжди заплановані раніше.

Тематика наших виставок: "Зимове мереживо", "Новорічна казка" та ін.

  Значення таких виставок велике як для дітей, так і для батьків. Це їх спільна творчість, яка не тільки збагачує сімейне дозвілля, але й об'єднує дітей і дорослих у спільних справах. Буває так, що час спільної творчої діяльності, живий інтерес батьків і загальні враження залишаються в пам'яті дитини на все життя. У дітей розвиваються художній смак, конструктивні здібності, уяву, знання про матеріали, з яких вони готують експонат для виставки. Дитина відчуває свою значимість в процесі спільної роботи, гордість за своїх батьків, а тата й мами - відповідальність, так як не можуть підвести своє чадо, залишивши без уваги організовану виставку.

Щиро дякуємо всім батькам, вихователю Луценко О.А. які долучилися до виготовлення новорічних поробок.

снігурчи4

снігурчик2

снігурчик3

снігурчик5

снігурчик7

снігурчик8

снігурчик9

снігурчик45

снігурчик65

снігурчиу6

Вітаємо, Вас!

Ви тут: Головна Using Joomla! Using Extensions Components Content Component Article Categories Виставка сімейної творчості