Виставка сімейної творчості

В нашому дитячому садочку «Світанок» поряд з традиційними формами взаємодії з батьками (збори, бесіди, наочна інформація, свята) вже кілька років організовуються виставки сімейної творчості. Але якщо раніше це були виставки осінніх поробок, організованих у Дні відкритих дверей, то тепер щомісяця ми організовуємо тематичні виставки, причому, не завжди заплановані раніше.

Тематика наших виставок: "Зимове мереживо", "Новорічна казка" та ін.

Значення таких виставок велике як для дітей, так і для батьків. Це їх спільна творчість, яка не тільки збагачує сімейне дозвілля, але й об'єднує дітей і дорослих у спільних справах. Буває так, що час спільної творчої діяльності, живий інтерес батьків і загальні враження залишаються в пам'яті дитини на все життя. У дітей розвиваються художній смак, конструктивні здібності, уяву, знання про матеріали, з яких вони готують експонат для виставки. Дитина відчуває свою значимість в процесі спільної роботи, гордість за своїх батьків, а тата й мами - відповідальність, так як не можуть підвести своє чадо, залишивши без уваги організовану виставку.

Щиро дякуємо всім батькам, вихователю Луценко О.А. які долучилися до виготовлення новорічних поробок.

снігурчи4

снігурчик2

снігурчик3

снігурчик5