Вчитель - логопед Невінчана Оксана Григорівна для розвитку дрібної моторики, зв'язного і діалогічного мовлення в старших дошкільників із ЗНМ використовує дидактичні ігри з техніки ниткографія.

Під час дидактичної гри "Відгадай який фрукт" діти з великим інтересом за допомогою клею і пензлика (ватної палички) проводили лінії по контуру малюнка і, притискаючи нитку пальцями, викладали нитку.

watermarked-viber image

watermarked-куен56

watermarked-шогл2156

Ви тут: Головна Using Joomla! Using Extensions Components Content Component Article Categories Ігрові прийоми для розвитку зв'язної (діалогічної) мови у дітей дошкільного віку з використанням техніки "Ниткография"