ІНТЕРАКТИВНА ЗУСТРІЧ З ДОШКІЛЬНИКАМИ «ПРОФЕСІЯ ПОЛІЦЕЙСЬКОГО»

1 листопад 2018 року діти закладу дошкільної освіти  № 1 "Світанок" гостинно зустрічали лейтенанта поліції, інспектора СВ Сквирського ВПГУНП в Київській області Ковтун Лідію Юріївну, старшого сержанта поліції поліцейського взводу реагування Білоцерківського МВ УПО в Київській області Баранець Романа Вікторовича та сержанта поліції поліцейського взводу реагування Білоцерківського МВ УПО в Київській області Федюка Андрія Дмитровича.

Працівники поліції продемонстрували дітям поліцейські атрибути, провели з дітьми інтерактивні вправи, дотепні завдання «Безпека на дорозі», ситуативну гру «Затримай правопорушника».

Діти запам’ятали правила дорожнього руху, навчилися орієнтуватися у різноманітних ситуаціях, які найчастіше трапляються на дорозі.

Діти з цікавістю розглядали службовий автомобіль, слухали сирену.

Поліцейські – це молоді, енергійні люди, які готові в будь-який момент прийти на допомогу. Для малечі, в даний час, вони є справжнім суперменами, на яких вони неодмінно хочуть бути схожими, а в майбутньому - стати поліцейськими.

watermarked-поліц 1

watermarked-поліц3

watermarked-поліц5

watermarked-поліц7