«КРУЖЛЯЄ ОСІННЄ ЛИСТЯ» - ТЕМАТИЧНА ВИСТАВКА

24.10.2018 року в Сквирському ЗДО № 1 «Світанок» була проведена тематична виставка «Кружляє осіннє листя». У конкурсі взяли участь діти та їх батьки, які проявили свою безмежну творчість, фантазію, вміння.

Батьки з задоволенням відгукнулися на пропозицію вихователів і відразу ж включилися в змагання на найоригінальнішу поробку, залучаючи до роботи і своїх дітей.

Цей творчий процес приніс задоволення, радість і дітям, і дорослим, тому що він був спільним. Саме залучення дітей і батьків у спільну діяльність - було одним із завдань цього конкурсу. Тому і вироби вийшли дуже цікавими, яскравими, різноманітними.

Хочеться висловити велику подяку батькам і дітям за їх ідеї і творчість.

watermarked-ліст1

watermarked-ліст5

watermarked-ліст4

watermarked-ліст8