Йдемо в похід

19.10.2018 року у логопедичній групі ЗДО № 1 «Світанок» відповідно до оновленої програми «Впевнений старт» було організовано тематичний день «Йдемо в похід».

Педагоги, батьки, діти разом організували справжній туристичний похід: спланували і розподілили завдання, вивчили правила, яких потрібно дотримуватися під час походу, підготували вантаж, який необхідно взяти.

Маршрут туристичного походу пролягав до Сквирської ЗОШ № 2 ІІ- ІІІ ст., де діти відвідали перші класи, ознайомилися з шкільною будівлею, стадіоном, познайомилися з учнями, учителями. На території фруктового саду школи було організовано привал.

На  сонячній галявині, розклавши покривало діти відпочивали, влаштували перекус – фруктовий пікнік, під час якого смакували фруктами , які принесли у своїх рюкзаках, Діти пригощали один одного гостинцями. А потім гралися на спортивних спорудах, м’ячем,  у довільні ігри.

На кінець походу діти відвідали міський парк у якому милувалися осінньою красою дерев, квітів, осіннього сонечка.

Повернувшись до дитячого садка всі були задоволені від того, що так цікаво провели час.

watermarked-DSCN2436

watermarked-DSCN2435