Сквирський РС ГУ ДСНС України у Київській області інформує

13 вересня 2018 року в рамках «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» рятувальники  Сквирського РС ГУ ДСНС України у Київській області провели навчально-виховну бесіду з вихованцями Сквирського  дошкільного навчального закладу № 1 «Світанок».

Рятувальники  розповіли дітлахам про правила безпечної поведінки та дотримання правил пожежної безпеки в побуті, небезпеку використання таких предметів, як сірники та петарди, про небезпеку вибухо-небезпечних та невідомих предметів

Вихованцям садочку нагадали телефони екстрених служб та вручили  інформаційні листівки з питань безпеки та розмальовки .

Також працівники ДСНС вихованцям дитячого садка продемонстрували мультфільм на протипожежну тематику. Діти були в захваті від зустрічі з рятувальниками.

watermarked-паулінка1

watermarked-паулінка2

watermarked-паулінка3

watermarked-паулінка4