«Впевнений старт» - це: «Мрія дошкільника»

Таку мрію старших дошкільнят Сквирського ЗДО № 1 «Світанок» здійснили депутат Київської обласної ради Скрипа Василь Ілліч, депутат Сквирської міської ради Лєднєв Сергій Володимирович  які надали допомогу в сумі по 2000 грн. 00 копійок на придбання повного комплекту навчально-методичного забезпечення  «Впевнений старт»: книга вихователя» (методичні рекомендації, перспективне, календарне планування у 3-х частинах), «Впевнений старт: книга дошкільника» (навчальне видання у 3-х частинах), «Впевнений старт: альбом художньо-творчої діяльності» (навчальне видання у 3-х частинах).

03.09.2018 року  вихователі Сквирського ЗДО № 1 "Світанок" Бусол Л.П., Ритнюк С.В., Онищук Н.П., Чернега Н.С., організували з підгрупами дітей старшого дошкільного віку цікаву, змістовну роботу з книгою для дошкільника "Впевнений старт".

«Впевнений старт» - це: «Мрія дошкільника», «До дитячого садочку йдемо з радістю», «Впевнена дитина - майбутнє України», «Впевнений старт єднає»; це професійна свобода вихователів, сучасність, розвиток творчої особистості, орієнтація на дитину, креативність, доступність, взаємодія та єдність: вихователь-батьки-діти, дієвий дитиноцентризм. Педагоги націлені готувати малят впевнено, стартувати у майбутнє.

Низький уклін Вам, шановні добродії, від педагогічного і батьківського колективу Сквирського ЗДО № 1 «Світанок» за те, що проблеми навчання наших дітей не залишилися байдужими для Вас.

посібник впевнений старт12

ларидка7

ларидка2

ларидка1