29.08.2018 року на базі закладу дошкільної освіти  № 1 «Світанок» відбулась робота методичної коуч - студії у формі тренінгу  з питання впровадження оновленої програми "Впевнений старт" та програмно-методичного комплексу для дітей старшого дошкільного віку . Учасники мали можливість детально ознайомитися з особливостями програми та можливостями її реалізації за допомогою розробленого навчально-методичного комплекту «Впевнений старт». У ході тренінгу педагоги опрацювали та отримали авторські роз’яснення щодо використання всіх  складових НМК (Книга для вихователя,  Книга для дошкільника, Альбом з художньо-творчої діяльності, Книга для батьків ).

Педагоги відмітили значні переваги програмно-методичного комплексу «Впевнений старт», зокрема:

- цілісність, доступність, естетичне оформлення  навчально-методичного комплекту;
- зручність у використанні, оскільки Книга для вихователя є готовим  перспективно-календарним планом роботи з дітьми;
- структурованість та сучасність інформації;
- можливість працювати педагогам різного кваліфікаційного рівня: від початківця до майстра;
- наявність порталу, де розміщуються додаткові навчальні матеріали та  відео-поради  від авторів;
- сучасний підбір тем на основі філософського підходу на відміну від традиційного лексичного;
- діяльнісний підхід до організації освітнього процесу з дітьми старшого дошкільного віку;
- можливість активного залучення до освітнього процесу батьків вихованців.
Під час заходу панувала творча невимушена доброзичлива атмосфера, яка сприяла плідній роботі.

watermarked-програмка 4

прамкан5

watermarked-програмка2

Ви тут: Головна Using Joomla! Using Extensions Components Content Component Article Categories Формування життєвої компетентності особистості дошкільників в умовах упровадження освітньої програми «Впевнений старт»