У садочку – випускний!

Все починається в житті з малого,

З зернини - хліб, з промінчика зоря.

А ти почав свою дорогу

із нашого дитячого садка!

29.05 2018 року у ЗДО №1 «Світанок» відбувся святковий випускний бал «Прощавай, садок дитячий!»

.Гарно й урочисто пройшло прощання з дитсадком у старших групах.

Випускники, які урочисто ввійшли до яскраво прикрашеного святкового залу, були дуже гарні і щасливі. Дівчатка у бальних сукнях, хлопчики, як справжні кавалери - у краватках та вишиванках. Цього дня ними пишалися всі: і батьки, і гості, і колектив дитячого садка.

А вихователі, котрі випустили із затишного гніздечка в широкий світ чергових своїх пташенят, були схвильовані як ніколи, бо в кожного з малят вкладена частинка їх власної душі. І недарма стверджують, що це свято зі сльозами на очах. Ці сльози були на очах у працівників садочка, бо саме їх малята вирушали у великий світ.

Багато хороших слів було сказано в цей день і в адресу випускників та їх батьків, і в адресу адміністрації та вихователів, бо саме завдяки спільним зусиллям ми маємо хороших, розумних, а саме головне - здорових дітей, дітей, які мають свої мрії і уподобання, які вміють гарно співати і танцювати, що вдало було показано на святі.

З вітальним словом до маленьких випускників звернулася завідуюча дитсадка Онищук Наталія Петрівна. Вона побажала діткам щасливої дороги у майбутнє самостійне, доросле життя, багато відкриттів на незвіданих шляхах та гарного навчання в школі.

На згадку про садочок вихованці отримали «Диплом випускника дитячого садка» і подарунки.  Швидко і непомітно минуло свято, а попереду у випускників та їх батьків відповідальний період – ретельна підготовка до школи. Тож успіхів вам, любі наші діточки, а батькам ми бажаємо – терпіння, міцних нервів і мудрості!

watermarked-хабіна5

watermarked-хаьіна6