Робота з батьками

22.05.2018 року в ДНЗ пройшли  збори для батьків новоприбулих дітей: «Взаємодія дитячого садка і сім'ї в період адаптації дитини третього року життя в умовах ДНЗ»

Мета заходу:
1. Детальне знайомство батьків з умовами дитячого садка, з організацією життя малюків в ДНЗ.
2. Ознайомити батьків з вихователями груп, які приймають новачків, діяльністю спеціалістів.
3. Інформувати батьків про особливості перебігу адаптації до умов ДНЗ у дітей; ознайомити з віковими особливостями розвитку дітей раннього та молодшого дошкільного віку.
4. Підвищити психологічну компетентність щодо виховання і взаємодії з дітьми в період адаптації; активізувати процес комунікації в родині.
5. Налаштувати батьків на активну співпрацю з адміністрацією, вихователями груп та практичним психологом.
6. Надати практичні рекомендації щодо організації життєдіяльності дитини вдома та в дитячому садку.
План проведення батьківських зборів:
1. Виступ завідувача – ознайомлення батьків з умовами дитячого садка, з організацією життя малюків в ДНЗ, з вихователями груп, які приймають новачків.
2. Виступ практичного психолога:
- Види адаптації;
- Розвивальний вплив дитячого садка на дитину;
- Етапи звикання до ДНЗ;
- Пам'ятка «Показники розвитку дитини»;
- Перегляд відеоролику «Перші кроки в дошкільному закладі».
3. Виступ вихователя - ознайомлення батьків із роботою ДНЗ з питання турботи про здоров'я дитини.
4. Виступ завідувача ДНЗ – ознайомлення батьків із діяльністю спеціалістів ДНЗ.
5.Запитання – відповідь.

watermarked-DSCN1939