Новорічні ранки в ДНЗ №1 "Світанок "

Феєрія новоріччя, святість різдвяного вечора – для кожного з нас один з найяскравіших, найтепліших спогадів дитинства.

Осяяні чарівним світлом незабутніх дитячих вражень, вони й сьогодні підносять нас над плином повсякденності, повертаючи в чудовий світ, де панують незрівнянні аромати ялинки й мандаринів, таємничо шарудять обгортки від цукерок і солодко щемить у грудях від очікування сюрпризів. Новий рік – час подарунків, сюрпризів, загальних веселощів, коли довкола панує добра магія і казка. Діти нетерпляче очікують на свято і зустрічають його з надзвичайним захопленням.

Розпочались Новорічні свята і в Сквирському дошкільному навчальному закладі № 1 «Світанок». Колектив закладу підійшов до підготовки святкування Нового року з особливим настроєм, естетично прикрасивши концертну залу та приміщення садка, що загалом створює гарний настрій та нагадували про переддень Нового року.

Святкові Новорічні ранки для усіх вікових груп почалися з 21 та закінчилися 22 грудня 2017 року. Цікаві сценарії, музичний супровід, казкові гості та солодкі подарунки створили святкову атмосферу, забезпечили святковий настрій та залишили чудові враження дітям та батькам.

мепсик2

мепсик6

мепсик5

мепсик3

мепсик13

мепсик1

мепсик12

мепсик7

мепсик10

мепситк11

мепсик14

watermarked-жофс1

watermarked-жофс2

watermarked-жофс4

watermarked-жофс5

watermarked-жофс9

watermarked-жофс8

watermarked-жофс10

watermarked-жофс11

watermarked-жофс12

watermarked-жофс15

Вітаємо, Вас!

Ви тут: Головна Using Joomla! Using Extensions Components Content Component Article Categories Новорічні ранки в ДНЗ №1 "Світанок "