Подарунки Святого Миколая

18.12.2017 року в ДНЗ пройшла розвага "Подарунки Святого Миколая". Педагог Ринтюк С.В. ознайомила дошкільників з народними традиціями, святами та обрядами українського народу. У святково прикрашеному музичному залі було весело та цікаво. Діти усіх вікових груп танцювали, співали та Святого Миколая зустрічали. Малята мали змогу розповісти Святому Миколаю заздалегідь підготовлені віршики. Усі дітки садочка отримали довгоочікувані подарунки.
За традицією Святий Миколай приносить свої гостинці лише слухняним діткам. А тому кожен маленький учасник святкового дійства пообіцяв бути добрим, чемним і завжди пам’ятати про чудотворця Миколая.
Тож зичимо усім добра, щастя, а малечі – гарних подарунків.

watermarked-микол10

watermarked-микол6

watermarked-миеол2

watermarked-микол7