Виставка новорічних виробів

Кличуть весело та дзвінко
Іграшки  батьківські:
– Заберіть нас на ялинку!!!
Ми – прикраси новорічні!!!

Зима у всіх асоціюється з новорічними святами та подарунками. У всіх святковий настрій. Всі готують новорічні подарунки. І в дитячому садку діти готують з вихователями різні новорічні вироби. Але крім дитячого садка діти спільно з батьками щороку беруть участь в оформленні виставки новорічних виробів.

Які тільки чудеса вміють створювати батьки! І ялинкові іграшки, і веселі сніговики, і різдвяні віночки,  і Дід Мороз зі своєю онучкою Снігуронькою , і навіть символи року... Всього не перелічити!
   Але головне, що вся ця пишність, що переносить нас  в чудову новорічну казку, виконана руками вихованців, їх батьків та педагогів Сквирського ДНЗ № 1 «Світанок»
   Сьогодні батькам нелегко знайти зайві півгодини для спілкування з дитиною, і тим більше приємно слухати розповіді малюків про те, як вони разом з мамою чи татом, бабусею чи дідусем майстрували саморобку. Така спільна діяльність допомагає поглянути один на одного по-новому, розвинути фантазію, творчі здібності у дітей.
  Адміністрація та колектив ДНЗ № 1 «Світанок» дякує  родинам , які взяли участь в оформленні виставки новорічних виробів, за оригінальність, вигадку, творчість і фантазію при виконанні яскравих, дивовижних, казкових іграшок.

1. «Новорічний подарунок» - 1 іграшка (ясельна група ДНЗ № 1)
     Автор: родина Григоренко

2. «Різдвяна зірка» - 1іграшка (старша група ДНЗ № 1)
      Автор: родина Хандожинських

3. «Собачка» - 1 іграшка (старша група ДНЗ № 1)
      Автор: родина Савченко

4. «Чарівна скринька» - 1 іграшка ( різновікова група ДНЗ № 1)

5.  «Вибухова карамель» - 1 іграшка ( різновікова група ДНЗ № 1)
     Автор: колективна робота під керівництвом вихователя Бусол Л.П.

6. «Подарункова скринька» - 1 іграшка (логопедична група ДНЗ № 1)
     Автор: родина Барильченко

7. «Новорічний ліхтарик» - 1 іграшка (логопедична група ДНЗ № 1)
      Автор: родина Гитченко