Батьківські збори у Світанку

З 18.09 по 22.09.2017 року в дошкільному закладі відбулися групові батьківські збори під час яких познайомили батьків з особливостями організації навчально-виховного процесу в усіх вікових групах, згідно програми розвитку дітей дошкільного віку "Українське дошкілля" та програми розвитку дітей старшого дошкільного віку "Впевнений старт". На зборах була присутня практичний психолог дошкільного закладу Ринтюк С.В. Вона запропонувала батькам анкету «Чи готова ваша дитина до школи?» та розповіла про основні складові готовності дитини до навчання в школі. Голови батьківських комітетів відзвітували перед батьківським колективом про пророблену роботу та витрачені кошти за 2016 – 2017 навчальний рік   на 31. 08. 2017 року. Батьки заслухали доповідь завідувача ДНЗ Онищук Н.П. про готовність закладу до нового навчального року.

watermarked-збори 54

watermarked-збори 26

watermarked-збори 78

watermarked-збори 256