Оглядова екскурсія "Спортивні досягнення Сквирщини"

7  вересня 2017року, в рамках святкування Олімпійського тижня, до спортивної школи ім. ЗТУ Воропая П.М. на екскурсію завітали юні майбутні спортсмени.

Вихованці Сквирського ДНЗ №1 "Світанок" із захопленням слухали директора спортивної школи Польгуна Олександра Миколайовича, який розповів про історію закладу його тренерів, а також про досягнення в спорті вихованців школи.

Розповідь вийшла цікавою та пізнавальною. Діти оглянули спортивні зали, де проходять тренувальні заняття по настільному тенісу, боксу та гандболу і стали учасниками спортивного свята в якості вболівальників. Свято для них провів вчитель фізичної культури Сквирського ліцею Потьомкін Василь Васильович.

watermarked-спортивка2

watermarked-спортивка3

watermarked-спортивка4

watermarked-спортивка 3