Моделювання у навчальній діяльності дошкільника

3 грудня 2012 року в ДНЗ в старшій групі "Бджілка" відбувся колективний перегляд інтегрованого заняття (рідна природа, ознайомлення з навколишнім світом, розвиток мовлення, образотворча діяльність, з використанням схем - моделей) на тему "Мандрівка Всесвітом". Діти разом з міс Галактикою, яку зіграла вихователь Луценко О.А., здійснили фантастичну мандрівку Всесвітом, де глибше дізнавалися про Космос, планети, зірки. Під час гри "Запустимо кораблики" закріплювали знання про те, що повітря є скрізь навколо нас. А, за допомогою  дослідів та схем - моделей (маленьких чоловічків), діти, визначали властивості грунту, піску, глини, каміння, води. В подарунок міс Галактиці підготували цікаві малюнки та виконали пісеньку "Наша Земле - ромашковий край".

Ви тут: Головна Using Joomla! Using Extensions Components Content Component Article Categories Моделювання у навчальній діяльності дошкільника