Знай свої права та обов'язки дитино

Статус "дитини" так само як і "дорослого" варіюється в різних культурах і юридичних системах.

В даний час Конвенція про права дитини визначає дитину як людську істоту до досягнення вісімнадцятирічного віку.

Ознайомлення з правами людини сприяє моральному становленню особистості дитини, формування етичних уявлень, гуманних почуттів і взаємовідносин, допомагає прищепити повагу до себе і до людей.

Знайомлячись з правами, діти вчаться зважати думку та інтересами інших людей (право на власну думку), захищати слабких (право на особливий захист), справедливо вирішувати виникаючі суперечки і конфлікти, адекватно оцінювати свої вчинки.

Перші заняття в новому навчальному році, в нашому дитсадку, провели вихователі з дітьми на тему: "Знай свої права та обов'язки дитино" .

Ви тут: Головна Using Joomla! Using Extensions Components Content Component Article Categories Знай свої права та обов'язки дитино