Літо, літечко тепленьке

Літо є найсприятливішим періодом для зміцнення здоров'я, загартування та всебічного розвитку дітей. Від того наскільки змістовно буде організоване дитяче буття у цей період залежатиме успішність та ефективність відпочинку маленьких вихованців.

З оляду на це всі педагоги ДНЗ № 1спрямували зусилля на розв'язання оздоровчих та освітніх завдань, забезпечивши максимальне перебування дітей на свіжому повітрі.

Упродовж дня в роботі з дошкільниками основний час відводиться різноманітній ігровій діяльності та загартовуючим процедурам.

Вихователь логопедичної групи Ільченко Л.В. організувала купання дітей у виносному басейні, де діти із задоволенням хлюпалися і гралися гумовими  іграшками.

Вихователь Смажненко Н.П. провела з дітьми середньої групи на міському стадіоні велопробіг.

Літолітечко тепленьке