Педагогічний досвід

Одне із важливих завдань дошкільної освіти на сучасному етапі – логіко-математичний розвиток дошкільників. У його ефективному вирішенні може посприяти навчально-ігровий матеріал Д.Кюїзенера та З.Дьєнеша.

У посібнику розкрито особливості використання кольорових паличок Д. Кюїзенера та блоків З.Дьєнеша в роботі з дітьми дошкільного віку.

Педагогам та батькам пропонуються дидактичні ігри, вправи та міні-заняття для дітей молодшого, середнього, старшого дошкільного віку з використанням дидактичного матеріалу Д.Кюїзенера, З.Дьєнеша, що реалізують завдання освітніх ліній Базового компонента дошкільної освіти «Гра дитини», «Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі».

Матеріали посібника стануть у пригоді педагогічним працівникам дошкільних навчальних закладів та батькам.

фото титулки на сайт

22222

У посібнику " Формування життєвої компетентності дітей дошкільного віку: інтегрований підхід" подаються конспекти інтегрованих занять для дітей дошкільного віку, що спрямовані на виконання завдань ліній розвитку, визначених Базовою програмою розвитку дитини дошкільного віку " Я у Світі". Використання пропонованого матеріалу допоможе педагогам вдосконалити зміст дошкільної освіти, впровадити у практику роботи особистісно орієнтовані технології виховання і навчання дошкільнят.

райвно

Матеріали досвіду Онищук Н.П. сприяють розвитку сенсорної культури дітей дошкільного віку, оволодіння способами чуттєвого пізнання світу наочно - образного мислення, успішному засвоєнню програмового матеріалу, забезпеченню готовності дітей до навчання в школі.

переробленний 1

У збірнику " Логіко - математичні ігри як засіб формування логічного мислення старших дошкільників" вміщено ігри та вправи, основною метою, яких є формування в дітей старшого дошкільного віку уміння мислити самостійно, творчо; зосереджувати, розподіляти та переключати увагу, запам'ятовувати, відтворювати, знаходити нестандартні рішення тощо.
   Адресовано для впровадження в роботу вихователів дошкільних навчальних закладів.

логіко математичні

Ви тут: Головна Освітні програми Педагогічний досвід